Reman

Atnaujintos originalios detalės – patikimas „Toyota“ remontas už mažesnę kainą
.

Visuomet nustembame, kai mūsų „Toyota“ automobilį ištinka kokios nors techninės bėdos. Juolab, kai jis metų metus ištikimai mus vežė įvairiausiais keliais. Žinia, tai gali tapti ir galvos skausmu svarstant, kaip automobilį suremontuoti už prieinamą kainą. Ar kada pagalvojote apie atnaujintas originalias detales?

„Toyota“ gamina naujas, o taip pat siūlo atnaujintas (angl. remanufactured) originalias detales, kurioms taikoma tokia pat garantija kaip ir originalioms. Atnaujintos detalės pasižymi puikia verte ir atitinka aukščiausius „Toyota“ kokybės, ilgaamžiškumo ir patikimumo standartus. Joms atnaujinti naudojamos tik „Toyota“ gamybos inžinierių sukurtų originalių dalių specifikacijų medžiagos, kad būtų maksimaliai pagerintos automobilio eksploatacinės savybės ir sumažintos degalų sąnaudos.

„Toyota“ atnaujintos dalys idealiai atitinka originalias dalis, todėl galite būti ramūs – jos puikiai tiks jūsų automobiliui. Be to, jos pasižymi gerokai žemesne kaina, o tai ypač aktualu vairuojant senesnį „Toyota“ automobilį.

Atnaujintos gali būti įvairios detalės, pavyzdžiui, starteris, generatorius, turbokompresorius, oro kondicionieriaus kompresorius, vairo kolonėlė, variklis, variklio galvutė ar variklio blokas, kuro purkšukai, variklio valdymo kompiuteris, elektroninio kuro įpurškimo kompiuteris, greičių dėžė, diferencialas, kampinė pavara, automatinės greičių dėžės kompiuteris, stabdžių suportas, hibridinė baterija  bei kitos detalės.

Kaip vyksta originalios detalės atnaujinimas?

  1. Oficialios „Toyota” atstovybės servisas patikrina produkto naudojimo ir prieinamumo galimybes,
  2. Pateikiamas detalės užsakymas (su depozito suma*),
  3. Atliekamas automobilio remontas naudojant atnaujintą detalę,
  4. Pažeista detalė grąžinama „Toyota” ir išsiunčima į patvirtintą atnaujinimo centrą,
  5. Detalė išardoma, išvaloma ir patikrinama laikantis „Toyota” specifikacijų,
  6. Detalė atnaujinama,
  7. Detalė vėl surenkama ir patikrinama atsižvelgiant į „Toyota” originalių detalių specifikacijas,
  8. Detalė supakuojama ir gali būti naudojama iš naujo.

*Depozitas užtikrina pažeistos detalės grąžinimą „Toyota“. Gavus detalę, depozitas grąžinamas.

 

Atnaujintos originalios detalės – patikimas „Toyota“ remontas už mažesnę kainą.
Susisiekite!